Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

[Zpět na přehled příspěvků]

Detail příspěvku:

 Autor:Pavel Sobol
 Datum:10. 6. 2002 21:27:00
 Nadpis:Ostravané se bavili na Slavnostech pivovaru Ostravar
 Text:Ostravané se bavili na Slavnostech pivovaru Ostravar


Ostrava, 9. června 2002 – Téměř 9.000 ostravanů se zúčastnilo sobotních Slavností pivovaru Ostravar. I přes nepřízeň počasí bavily nadšený dav návštěvníků kapely velmi zvučných jmen. Závěr obstarala ostravská kapely Buty, jejíž poslední skladbu ozdobil ohňostroj.

Areál pivovaru Ostravar v sobotu praskal ve švech. Především kapely Děda Mládek Illegal Band, Rock´n´roll Band Marcela Woodmana a skupina Buty přilákaly do Ostravaru největší návštěvu během čtyřleté tradice konání této akce.
Pro odvážné návštěvníky bylo připraveno několik zajímavých soutěží. Mezi nimi nejvíce vyniklo zvedání prázdných sudů, tzv. „bench press.“ Vítězný výkon činil velmi kvalitních 154 zdvihů za 90 sekund.
Příjemné pocity z celé akce neskrýval ani Robert Kužela, vrchní sládek pivovaru Ostravar: „Jsem rád, že se nám podařilo udělat akci, která obyvatele našeho města zaujala. Bylo nesmírně příjemné sledovat v dosti nepříznivém počasí dav lidí, zpívající známé písně s Dědou Mládkem Illegal Band. V pozdějších hodinách nám začala přát také vyšší moc, a tak Slavnosti vyvrcholily slíbeným ohňostrojem. Rozhodně jsme nasadili vysokou laťku pro Slavnosti pivovaru Ostravar 2003.“

Pivovar Ostravar vznikl v roce 1897 a od roku 1997 je součástí společnosti Pražské pivovary, a.s. Do této skupiny ještě náleží pivovary Staropramen a Braník. Mezi produkty pivovaru Ostravar patří světlý dvanáctistupňový ležák Ostravar Premium, světlá Desítka, nealkoholické pivo Rallye, vysoce kvalitní polotmavý ležák Velvet a první český stout Kelt. Od roku 2000 je v pivovaru Ostravar přístupná exkurzní trasa s pivovarským muzeem, zakončená ochutnávkou místního piva.

Další informace poskytne:
Pavel Sobol
AMI Communications MediaProm
Tel.: 069/663 99 88
0603 184 049
Fax: 069/662 04 40

Ostatní reakce:

>> Pavel Sobol:  Ostravané se bavili na Slavnostech pivovaru Ostravar 


Vkládání příspěvků bylo dočasně pozastaveno.

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2020 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum