Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Ostatní články     |   Přehled všech článků


Bernard zvýšil výstav nepasterizovaného piva.

Zdroj: Tisková zpráva rodinného pivovaru Bernard a.s.   

Humpolec/Praha, 1.8.2002 – Rodinný pivovar Bernard a.s. dokázal zvýšit výstav nepasterizovaného piva Bernard v prvním pololetí letošního roku na
49 952,7 hl., to je oproti loňskému roku za stejné období zvýšení o 9,1 %,
nárůst v hl. je o 4 181,2 hl. Cílem pivovaru v letošním roce je dosáhnout výstavu piva mezi 107 až 110 tis.hl., což představuje meziroční nárůst 14 až 16 procent.

Pivovar v rámci růstu výstavu a zvyšování kvality piva investuje do svého rozvoje. Pro zkvalitnìní výroby bylo v prvním pololetí letošního roku investováno 10 mil. Kč, do reklamní kampaně od loňského podzimu více než 14,5 mil. Kč, na podporu prodeje 24 mil. Kč (od roku 2001)a připravuje se investice na výstavbu nové haly na stáčení KEG sudů za 30 mil Kč. Realizace podzim 2002 – jaro 2003.

Pro výrobu byla realizována vlastní propagační stanice kvasnic, včetně úschovných tanků a nákup 2,5 tis nových KEG sudů. Vybudováním propagační stanice pivovar získává úplnou kontrolu nad vstupy do výrobního procesu. Vedle vlastní vody, vlastního sladu ze Sladovny Bernard v Rajhradě, má nyní i vlastní kvasniční kulturu, to znamená i vyšší kvalitu nepasterizovaného piva.

Vysoká kvalita piva se potvrdila ziskem dalších ocenění. Nejlépe si vedlo Speciální černé pivo 13%, které získalo Českou pivní pečeť v Táboře a titul Pivo České republiky v Českých Budějovicích. Na základě anonymní degustace bylo toto pivo vybráno do státního systému švédských obchodů Boolaget.

05.08.2002
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum