Reklamní banner

Podpořte, prosím, náš server kliknutím na banner našich sponzorů nebo partnerů. Děkujeme.

Dnes je 26. 2. 2020
Svátek má:
každý dobrý pivař!

Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Napsali odborníci     |   Přehled všech článků


Pivo v Sazka aréně bude stát okolo třiceti korun

Zdroj: Novinky   

V centru pražského hokejového dění, v Sazka aréně, se v době mistrovství světa bude prodávat pouze Staropramen. Kolik bude stát čtyřdecový kelímek desítky, však není jasné. "Zatím to nevíme, 60 korun to však v žádném případě nebude. Cena se bude zcela jistě pohybovat mezi 20 a 30 korunami," řekla Markéta Polanská z tiskového oddělení Staropramenu.

PRAHA - Ani další pražské podniky ceny piva v době mistrovství světa v hokeji zvyšovat nehodlají. Například v cizinci vyhledávané pivnici U Fleků žádné zvyšování cen také neplánují. "Od 1. dubna zvedneme ceny jídel o deset procent, ale to nemá s hokejem nic společného. Pivo, které u nás stojí 49 korun, zůstane na stejné ceně," řekla Právu Eva Chramosilová z rezervačního oddělení pivovarské restaurace.

Zdražení piva kvůli mistrovství světa nepřipravuje žádná z oslovených nejznámějších pražských pivnic, úpravy cen kvůli události neplánují ani bary, diskotéky či irské puby.

"V Praze je poněkud jiná situace než v Ostravě, kde jsou desítky nočních podniků situovány v jedné ulici. Tam se mohou majitelé třeba i dohodnout a ceny zvednout řekněme na šedesát korun, jak uvádějí. V Praze ale pivo stojí v mnoha lepších podnicích ještě více a běžné hospody nebudou kvůli čtrnácti dnům měnit ceny, protože by mohly odradit štamgasty a to si nikdo nedovolí. Přinesou totiž do hospody podstatně víc peněz než náhodní návštěvníci ze zahraničí," řekl majitel několika pražských podniků, který v oboru pohostinství pracuje už několik let.

"Například na naší diskotéce prodáváme plzeňskou dvanáctku za osmdesát korun a samozřejmě vím, že na diskotéce v Mnichově stojí pivo minimálně třikrát tolik, ale ani to není důvod přechodně zvyšovat ceny," dodal.

07.03.2004
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2020 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum