Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Napsali odborníci     |   Přehled všech článků


Pivovary se chystají na šampionát

Zdroj: iDnes   

Do světového šampionátu v hokeji zbývá jen několik dní. Bude znamenat nejen nápor na emoce sportovních fandů. Šéfové pivovarů počítají také s tím, že se v Praze a v Ostravě během hokejových zápasů a především po nich vypije i více piva než v jiných dnech.

Ostatně někteří majitelé restaurací a podniků v Ostravě už dnes počítají s tím, že pro tisíce cizinců, kteří přijedou na hokejové zápasy, zvednou ceny piva na téměř evropskou úroveň. Na Ledňáčku má vzniknout pivní Beer Aréna.

Pivovar Radegast se hodlá se svými pivními stany účastnit doprovodných akcí s velkoplošnou projekcí zápasů pro fanoušky, které nesou název Češi do toho! Kulturní vystoupení na náměstích v Třinci, Havířově a Ostravě při nich bude zajišťovat Petarda Production Petra Šišky, která pořádala i letošní hudební Anděly.

Ostravský pivovar větší akce pro mistrovství nechystá, sází především na zahraniční návštěvníky Stodolní ulice v Ostravě, kde jeho pivo čepují například v podniku Sherlock Holmes.

Právě ve Stodolní ulici už majitelé některých barů oznámili, že cena piva se v době šampionátu zvýší. Odhadují, že za půllitr tuzemského piva zaplatí hosté šedesát korun.

14.04.2004
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2020 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum