Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Napsali odborníci     |   Přehled všech článků


Budějovický Budvar, n. p. úspěšně provedl rebranding 1000. gastronomické provozovny

Zdroj: Tisková zpráva   

České Budějovice, 5. srpna 2004 - Budějovický Budvar, n. p. úspěšně pokračuje v projektu obměny vizuální prezentace značky na gastronomických provozovnách. 1000. gastronomickým zařízením, které dostalo nový vývěsní štít provedený ve firemních barvách Budějovického Budvaru, n. p. je známá a oblíbená Restaurace U Papeže na Velkém náměstí č. 45 ve Strakonicích.

„Nový vývěsní štít rozhodně přispěl ke zviditelnění naší restaurace na celém strakonickém náměstí, a to zejména v noci. Moderní bílé logo Budweiser Budvar na červeném pozadí spolu s dalšími venkovními reklamními prvky oceňují nejen naši stálí hosté, ale dokáže přilákat i nové zákazníky,“ chválí si nový reklamní štít spolumajitel Restaurace U Papeže na Velkém náměstí ve Strakonicích František Sedláček.

„Cílem celého projektu je, aby prezentace na místě prodeje byla výrazná a korespondovala s prémiovým postavením značky na trhu.“ sdělil vedoucí marketingu Budějovického Budvaru, n. p. Daniel Jírovec a dodal: „Prioritně budou nové reklamní prvky použity na provozovnách, které se nacházejí v atraktivních lokalitách v centrech měst, na hlavních třídách, apod. “


Budějovický Budvar plánuje nadále pokračovat v realizaci rebrandingu provozoven. Montáže vývěsních štítů a dalších venkovních a vnitřních reklamních prvků budou probíhat postupně v jednotlivých regionech.

Grafický návrh všech prvků vypracoval Ateliér Malec z Českých Budějovic, výrobu a montáže zajišťuje firma Story design, s.r.o., Litomyšl.

09.08.2004
Reakce na tento článek: Reaguj
Bencová Alena: Vážení,
ráda bych získala vývěsní štít Vašeho pivovaru nebo něco podobného jako dárek pro svého známého.
Je možné jej někde koupit?
Děkuji a přeji pěkný den

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2020 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum