Reklamní banner

Podpořte, prosím, náš server kliknutím na banner našich sponzorů nebo partnerů. Děkujeme.

Dnes je 6. 6. 2020
Svátek má:
každý dobrý pivař!

Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Tiskové zprávy     |   Přehled všech článků


13. ročník pivních slavností: Bezpečně domů s Bernard Free

Zdroj: Tisková zpráva   

Humpolec, 6.8.2007 – Na 13. ročníku pivních slavností s pivem Bernard v Humpolci, který se letos koná 10. – 11.srpna, se Rodinný pivovar Bernard rozhodl, v rámci své účasti ve sdružení Iniciativa zodpovědných pivovarů a dodržování Etického kodexu, podpořit pravidlo bezpečného návratu. Návštěvníci, kteří přijedou na slavnosti do Humpolce autem se tak nemusí obávat problému se zákonem. Pořadatelé se totiž rozhodli točit nealko pivo Bernard Free a Bernard Free Jantar zcela zdarma.

Letošní program slavností má mnoho skvělých skupin, např. skupiny Čechomor, Divokej Bill, Tři sestry, No Name, Peha a další a tak očekáváme, že náměstí v Humpolci bude praskat ve švech. Pro snadnější kontrolu prodeje piva jsme zavedli označení mladistvých odlišnou barvou pásky na ruce, která zabrání podání piva nezletilým.“ vysvětluje Stanislav Bernard a dodává: „Pořádáme jednu z největších hudebně kulturních akcí na Vysočině, jejíž součástí je i konzumace nepasterizovaného piva Bernard. Chceme však zamezit všem rizikům, která mohou vzniknout. Proto jsme se rozhodli v letošním roce nabídnout řidičům naše nealko pivo zdarma.

Měsíční výstavy nepasterizovaného piva jsou od dubna do července letošního roku rekordní. Červencový výstav 16.693 hl piva Bernard je absolutním rekordem ve 410-ti leté historii humpoleckého pivovaru.

Na úspěchu se velkou měrou podílí právě naše Fríčko, které je na trhu teprve rok“ doplňuje Stanislav Bernard.

Pivovar byl založen v roce 1597 a v roce 1991 byl zprivatizován. Dnes vaří celkem jedenáct druhů nepasterizovaného piva Bernard, včetně nealkoholického pivo Bernard Free a Bernard Free Jantar. Pivo expeduje přibližně do 1500 restaurací v České a Slovenské republice, dále pivo vyváží do Švédska, Velké Británie, Finska, Ruska, Dánska, Ukrajiny, Polska, Slovinska, Austrálie, Řecka a USA. Výstav nepasterizovaného piva Bernard v roce 2006 byl 140 tis. hl.

06.08.2007
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2020 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum