Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Tiskové zprávy     |   Přehled všech článků


Hlasování o nejlepší restaurace a hospody

Zdroj: Tisková zpráva   

Spotřebitelské hlasování o nejlepší restaurace a hospody již přineslo přes 4100 hodnocení

Praha, 25. října 2007 – Spotřebitelské hodnocení restaurací a hospod, které na stránkách www.pilsner-urquell.cz probíhá formou internetové soutěže, je teprve přibližně v polovině, ale již stačilo přilákat více než 4100 hodnotitelů. Možnost ovlivnit skladbu výsledného průvodce Pilsner Urquell Pub Guide, který doporučí nejlepší podniky v rámci celé České republiky, budou mít uživatelé ještě do 30. listopadu 2007. Zatím nejvíce bodů v hodnocení nasbíral brněnský hostinec U Bláhovky. Návštěvníci mají nově možnost využít i unikátní systém vyhledávání nejbližších hospod a restaurací podle zadané adresy.

Dosud se na webových stránkách sešlo více než 4100 hodnocení a komentářů, mapujících přes 1000 restaurací a hospod na českém trhu. Průvodce, který z této databáze vznikne, bude na přelomu ledna a února 2008 v tištěné podobě zdarma k dispozici ve vybraných restauracích, zároveň bude aktuální verze průvodce volně ke stažení na internetu.

Databáze hospod na webových stránkách značky Pilsner Urquell, v rámci níž mohou spotřebitelé od září hlasovat o 100 nejlépe hodnocených restaurací, nyní umožňuje navíc využití modulu GPS navigace hospod. Přichází tak s řešením, které je na českém trhu zcela unikátní a které žádný jiný server v současné době nenabízí. Po zadání požadované ulice a města systém generuje přehled nejbližších restaurací nabízejících Pilsner Urquell.
Tento projekt je reakcí na velký zájem spotřebitelů, kteří využívají moderní technologie
a chtějí vědět, kde najdou restauraci či hospodu s naším pivem. Zcela jednoduše vám ji systém najde ve městě, kam pojedete na víkend, v ulic,i kde máte schůzku či v místě, kde máte sraz s přáteli,
“ uvádí Vladimír Vaněk, zástupce značky Pilsner Urquell.

Kromě hlasování a možnosti vyhrát jednu ze 138 cen, jako je sud piva Pilsner Urquell nebo „VIP Den se sládkem“, jsou na webových stránkách k dispozici aktuální žebříčky hospod řazené podle kvality piva, kvality obsluhy či podle regionů. Dále jsou zde zveřejněny recenze restaurací včetně fotografií, které mohou rozšiřovat nebo komentovat i samotní uživatelé.

TOP 10 – aktuální žebříček hodnocení hospod

1. Hostinec U Bláhovky, Gorkého 54, Brno
2. Klub Ex, Riegrova 33, Jablonec nad Nisou
3. U Jelínků, Charvátova 1, Praha 1
4. Restaurace Hradčany, Tišnovská 160, Hradčany
5. Restaurace Trilobit, Palackého 15, Praha 1
6. Restaurace Pod Pernštejnem, Nedvědice 76, Nedvědice
7. Vinárna u Simony, Mariánská 407, Příbram
8. Bad Gastain restaurace, Sokolovská 108, Jihlava
9. Hotel Bílá Růže, Pražská 16, Poděbrady
10. Pod Loubim, Evropská 26, Praha 6

25.10.2007
Reakce na tento článek: Reaguj
Zdeněk: Takovéto hodnocení je silně zavádějící. Aby bylo trošičku solidní muselo by všech zatím 4100 hodnotitelů navštívit všech více než 1000 hospod a to sice každou několikrát a oprostit se při tom od vlivu přátel, spolustolovníků, ostatních hostů atd., kteří mají mnohdy rozhodující vliv na pohodu v hospodě.
Petr: Nejde přece o solidnost, nýbrž o reklamu ...
Teen Olongapo: Nejste-li obezřetní, dostanete na stůl ohřejvandu 3 dny starou. Zavoláte-li "pane vrchní", můžete koupit facáka.
Teen Olongapo: Restaurace Na statku Jevany.
Nejste-li obezřetní, dostanete na stůl ohřejvandu 3 dny starou. Zavoláte-li "pane vrchní", můžete koupit facáka

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum