Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Ostatní články     |   Přehled všech článků


Strakonický pivovar zmodernizuje stáčení piva do lahví za víc jak 35 milionů korun

Zdroj: Mediafax   

Měšťanský pivovar Strakonice zmodernizuje stáčecí systém piva do lahví. Jak agentuře Mediafax sdělila mluvčí města Marie Kotlíková, náklady na pořízení nové technologie přijdou na víc jak 35 milionů korun.

Pivovar nyní vypsal výběrové řízení na dodavatele stáčecí technologie. "Nabídky je možné podávat do 18. září přímo na adresu vedení pivovaru," uvedla mluvčí radnice Kotlíková.

Modernizace stáčecího systému je součástí celkové modernizace technologie pivovaru ve Strakonicích celkem za víc než 70 milionů korun. Před časem začali v pivovaru s výměnou speciálního kompresoru, který nemůže být z hygienického hlediska jako jiné promazáván olejem. Jen toto zařízení přišlo na 1,5 milionu korun. "Celkově jsme modernizaci rozložili do tří etap. První dvě by měly stát více než 50 milionů korun a potrvají pět let. Třetí etapa má přispět k vylepšení vzhledu a k modernizaci pivovarského zařízení, vyjde na 17 milionů korun," doplnil ředitel Měšťanského pivovaru Strakonice Jaroslav Tůma.

Modernizovat budou v pivovaru zařízení za provozu. Jedním z cílů je například i zvýšit chuťové stability piva a prodloužit dobu trvanlivosti jednotlivých nápojů až na dvojnásobek, tedy až na půl roku. Celou akci hradí pivovar ze svých zdrojů a částečně z dotací.

10.08.2009
Reakce na tento článek: Reaguj
vojta: dobryden pane přdu macou pivou sut doma pane nezakou pa. vojta ružíčka slon

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum