Reklamní banner

Podpořte, prosím, náš server kliknutím na banner našich sponzorů nebo partnerů. Děkujeme.

Dnes je 22. 10. 2021
Svátek má:
každý dobrý pivař!

Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Ostatní články     |   Přehled všech článků


Pivní magnet

Dobrý den,

rádi bychom Vám představili nový projekt s názvem „Pivní magnet“, zaměřený na rozšíření propagace tuzemských pivovarů a tradice pivovarnictví v českých zemích. Věc spočívá ve sbírání suvenýrů v podobě kulatých magnetek s vyobrazením loga pivovarů, které se do akce zapojí. Magnetky budou k dispozici jako suvenýry pro návštěvníky jednotlivých pivovarů, kteří si tak budou moci časem vytvořit vlastní sbírku těchto propagačních předmětů. Každý z pivovarů bude mít své pořadové číslo, uváděné na každé z magnetek a sběratelé budou moci na internetových stránkách projektu v jejich shromažďování i soutěžit. „Pivní magnet“ je zaregistrován také u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky.

Rádi bychom věděli, zda by Váš pivovar měl o tento způsob propagace zájem, abychom mohli postupně začít s pivovary navazovat spolupráci, chystat výrobu internetových stránek a připravovat propagaci „Pivního magnetu“. Každý ze zúčastněných pivovarů bude na stránkách projektu samozřejmě také prezentován. Věříme, že se nám podaří založit dlouhodobou sběratelskou tradici, která přinese radost nadšencům pro pivovarnictví v Čechách a na Moravě a pomůže rozšíření věhlasu našeho piva a jeho výrobců.

Pokud Vás myšlenka „Pivního magnetu“ zaujala, kontaktujte nás prosím na uvedeném telefonu nebo e-mailové adrese. Rádi Vám sdělíme a vysvětlíme veškeré podrobnosti. Pro Vaši bližší představu o suvenýru přikládáme níže fotografie prvních propagačních kusů, jejich grafickou podobu a podobu papírové prezentace, kterou hodláme projekt propagovat ve zúčastněných pivovarech.

Děkujeme za Vaši pozornost a těšíme se na možnou budoucí spolupráci.

Za projekt „Pivní magnet“, s pozdravem „Dej Bůh štěstí!“

Jaroslav Kulhánek
tel.: +420 775 556 552, +420 724 820 365
e-mail: pivo-magnet@seznam.cz

09.03.2011
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum