Reklamní banner

Podpořte, prosím, náš server kliknutím na banner našich sponzorů nebo partnerů. Děkujeme.

Dnes je 23. 10. 2021
Svátek má:
každý dobrý pivař!

Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Tiskové zprávy     |   Přehled všech článků


Tomáš Klus + Václav Neckář + Dalibor Janda = PIVOFEST 2012

Zdroj: Tisková zpráva   

Pivofest 2012 bude ve znamení idolů. Na Krakonošově náměstí v Trutnově zazní v sobotu 9. června písně Václava Neckáře, Dalibora Jandy a Tomáše Kluse. Pípy roztočí řada pivovarů.

Letošní Pivofest bude pánskou jízdou. Tradiční trutnovské pivní slavnosti opouštějí staré řády a pravidla, podle kterých se o hlavní hvězdu každoročně hlasovalo a do poslední chvíle byla úzkostlivě tajena, a headlinery odkryjí už nyní. Heslem devátého ročníku budiž: Žádné tajnosti. V sobotu 9. června se na Krakonošově náměstí sejdou lamači dívčích srdcí od let šedesátých až po současnost – Václav Neckář, Dalibor Janda a Tomáš Klus. Václav Neckář byl ikonou šedesátých a sedmdesátých let a loni zaznamenal nevídaný comeback s písní Půlnoční. Dalibor Janda zářil se svým nezaměnitelným chraplákem hlavně v osmdesátých letech. Tomáš Klus je idolem současnosti a jeho roztomile nesmělý kukuč, chytré texty a neohrané melodie podlamují kolena slečnám i dámám pokročilejšího věku.
Kromě nabitého hudebního programu čeká návštěvníky taky několik pivovarů. Pravidelnými účastníky jsou například domácí Krakonoš, Svijany, Bernard, Rohozec nebo náchodský Primátor, který představí svou novinku v podobě grepového piva. Znovu přijede loňský nováček Tambor ze Dvora Králové nad Labem a premiéru bude na Pivofestu v Trutnově mít Pivovar Černá Hora.

14.05.2012
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum