Reklamní banner

Podpořte, prosím, náš server kliknutím na banner našich sponzorů nebo partnerů. Děkujeme.

Dnes je 20. 10. 2021
Svátek má:
každý dobrý pivař!

Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Napsali odborníci     |   Přehled všech článků


Pivní akce v Praze a Brně

V Praze se ve dnech 17.5. - 2.6 koná Český pivní festival Praha 2012, který bude po dobu 17 dní nabízet návštěvníkům přes sto druhů piv sedmdesáti značek. K tomu nepostradatelné pivní pochoutky, jako jsou různé uzeniny, pečiva a sýry.

Festival se koná na Výstavišti v pražských Holešovicích. Pivo se kupuje za speciální tolary a míra pivních sklenic je rovný tuplák. Ochutnat můžete piva z pivovarů Primátor, Svijany, Platan, Lobkowicz, Holba a mnoho jiných méně známých značek a ochutnat tak chutě a příchutě, které byste měli jinak šanci ochutnat pouze v daném regionu.

Pivovarské dny v Brně


Ti co to mají do Prahy daleko a k Brnu blíže, mohou vyrazit právě do této jihomoravské metropole, kde se příští víkend konají Pivovarské dny v Brně. V pátek 25. května a sobotu 26. května můžete přijít na chuť třeba novinkám z Pivovaru Vysoký Chlumec pod jménem Borůvka a Chlumecký Pale ale. Na festivalu představí svou novinku také pivovar Černá Hora, který sází na letošní hit ovocná piva a nabídne značky Refresh Brusinka a Limetka.

Součástí Pivovarských dnů budou i doprovodné akce. Do Brna se chystají sjet Češi trvale žijící v zahraničí, dále bude probíhat akce Dragon Day, která návštěvníkům nabídne speciality vietnamské kuchyně. Vystoupí i řada hudebních souborů a mnoho dalšího.

25.05.2012
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum