Reklamní banner

Podpořte, prosím, náš server kliknutím na banner našich sponzorů nebo partnerů. Děkujeme.

Dnes je 22. 10. 2021
Svátek má:
každý dobrý pivař!

Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Tiskové zprávy     |   Přehled všech článků


Zlatopramen Radler Zimní pro zahřátí

Zdroj: tisková zpráva   

Unikátní novinku – Zlatopramen Radler ZimníM ve dvou příchutích – pošle na český pivní trh značka Zlatopramen. Je určen k ohřátí, nicméně studený chutná rovněž skvěle. Zlatopramen Radler ve dvou příchutích hruška se skořicí a višeň s čokoládou se na trhu objeví v listopadu letošního roku. Uvedení novinky se sloganem Zahřeje studený i horký bude provázet i televizní kampaň, ochutnávky a další reklamní akce.

Zlatopramen Radler Zimní je unikátní kombinací silného polotmavého piva se šťávou z přírodního ovoce a vánočního koření nebo čokolády. Stejně jako ostatní tři Zlatopramen Radlery neobsahuje žádné konzervanty. Oproti „letním“ Radlerům má vyšší obsah alkoholu (do 5%).

Zlatopramen Radler Zimní je ideální nápoj pro chladné období, protože je to první Radler určený k ohřátí. Právě proto s ním přicházíme právě na podzim. Důvodem jeho uvedení na trh je pochopitelně narůstající obliba pivních mixů, které se zatím prodávaly nejvíc v létě. My ale chceme spotřebitelům nabídnout také zimní variantu ve výjimečných příchutích hruška se skořicí a višeň s čokoládou,“ uvedla k očekávanému uvedení inovace na trh za značku Zlatopramen Kristina Benkovičová ze společnosti HEINEKEN, které značka Zlatopramen patří. Výhoda nového výrobku „pro zahřátí“ podle ní spočívá i ve snadné přípravě. Typické zimní nápoje typu svařeného vína či punče se připravují smícháním surovin v různém poměru. Výsledná chuť pak závisí na příslušné receptuře a druhu použitých ingrediencí. Naopak Radler Zimní chutná vždy stejně skvěle a lze ho bez problémů a rychle ohřát v mikrovlnné troubě.

Zlatopramen Radler Zimní ve dvou příchutích je v pořadím čtvrtým a pátým ochuceným pivem, které už letos značka Zlatopramen představila. V březnu se začal prodávat Zlatopramen citron a Zlatopramen pomeranč se zázvorem, po jejich úspěchu na trhu pak v říjnu přibyla příchuť grep. Tyto Radlery mají nižší obsah alkoholu než zimní – do 2%. Vznikají kombinací piva Zlatopramen a šťávy z přírodního ovoce a nepřidávají se do nich rovněž žádná další sladidla.

Segment ochucených piv zaznamenává raketový růst prodejů. Od začátku roku do srpna 2012 se prodalo pětkrát více ochuceného piva než ve stejném období roku předcházejícího. Není proto divu, že se i na prestižních degustačních soutěžích začínají pivní mixy objevovat jako samostatná kategorie.

30.10.2012
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum