Reklamní banner

Podpořte, prosím, náš server kliknutím na banner našich sponzorů nebo partnerů. Děkujeme.

Dnes je 23. 10. 2021
Svátek má:
každý dobrý pivař!

Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Ostatní články     |   Přehled všech článků


Půllitr s vašim jménem

Zdroj: PR článek   

Podobnost pivních půllitrů s sebou nese problém. Určitě to znáte také. Pořádáte s kamarády nějakou akci a popíjíte pivo. Trošku se zapovídáte (nebo zamyslíte?) a problém je na obzoru. Najednou nevíte, který půllitr je váš. Někdo to vyřeší tak, že vezme půllitr nejbližší, někdo sáhne po sklenici nejplnější. Většina z nás by ale ráda věděla, který půllitr je ten náš. Jediným řešením je, mít svůj vlastní půllitr, který od těch ostatních vždy lehce rozpoznáme. To je možné tak, že na sklenici budete mít vybroušené vaše jméno nebo přezdívku. Na stránce www.MujPullitr.cz takový ručně broušený půllitr s vaším jménem můžete pořídit již za 275Kč. Vyberete si tam jednu z mnoha nabízených sklenic a napíšete si jaké jméno nebo přezdívku na ni chcete mít. Můžete k tomu přidat i nějaký motiv, který vás vystihuje – např. clipartový obrázek hokejisty, kuchaře nebo logo vašeho klubu.

Takový půllitr může být (zvláště nyní před vánocemi) výborný tip na originální dárek pro vaše přátele. Půllitr objednaný na stránkách www.MujPullitr.cz vám do několika dnů přijde poštou, takže do vánoc ještě svoji objednávku určitě stihnete.

Pokud se vám nápad s vybroušeným jménem nebo přezdívkou do sklenic líbí, ale chcete obdarovat někoho, kdo nepatří mezi pravidelné konzumenty zlatavého moku, můžete jim pořídit například hrneček na kávu na kávu nebo skleničky na víno. Na stránkách www.SkloDar.cz je nabídka i takovýchto skleniček. Ale i zde najdete širokou nabídku silnostěnných sklenic na pivo – jak půllitrových, tak třetinkových. Třetinková sklenice na pivo s ouškem je vhodná pro slabší konzumenty piva, kterými může být vaše partnerka, maminka sestru nebo tchýně (pokud si tedy myslíte, že i tchýně mají dostávat dárky). Naopak pro ty nejzdatnější je v nabídce i litrový tuplák. Pokud se nechcete trápit tím, jak skleničku s ouškem zabalit, přiobjednejte si dárkové balení a máte po starostech.

Originální půllitr na pivo s vlastním jménem můžete mít doma nebo v práci (podle toho, kde pivečko popíjíte častěji). Pro fajnšmekry se doporučuje mít jeden vlastní půllitr doma, druhý v práci nebo ve své domovské hospůdce. A věřte, že ať jste, kde jste, z vlastního chutná líp…

05.12.2012
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum