Reklamní banner

Podpořte, prosím, náš server kliknutím na banner našich sponzorů nebo partnerů. Děkujeme.

Dnes je 22. 10. 2021
Svátek má:
každý dobrý pivař!

Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Tiskové zprávy     |   Přehled všech článků


Hašpl na veletrhu Střechy poradí a k tomu načepuje pivo

Zdroj: tisková zpráva   

Desítky stánků, praktické ukázky, přednášky a diskuzní fóra. Největší odborný veletrh střešních krytin Veletrh Střechy Praha má opět co nabídnout. Letos je poprvé mezi stánky Hašplova hospoda, kde se bude radit stylově - nad půllitrem piva Ferdinand.

Veletrh Střechy Praha je největší specializovanou akcí ve střední Evropě. Veřejnost zde najde informace o střešních krytinách, materiálech, doplňcích, řemesel a služeb pro stavbu a renovaci střech. Vstřebávat informace celý den může být náročné, a proto se zastavte v Hašplově hospodě na benešovské pivo Ferdinand.

Výrobce hřebíků, vrutů, tesařského kování a nářadí napadlo, že by mohl svůj sortiment lidem ukazovat i jinak. „Naše nabídka je specifická a je jedině dobře, když můžeme klientovi osobně poradit, proto jsme se rozhodli umístit stánek na veletrh, kde k tomu bude skvělá příležitost,“ uvedl jednatel firmy Karel Langr. Ve stánku Hašpl naleznou zájemci stálou nabídku i novinky v sortimentu, různé typy hřebíků, speciálních vrutů, produktů pro tesařské kování a potřebného nářadí. K tomu všemu se bude točit světlá Ferdinandova jedenáctka. „Spojení piva a stánku firmy Hašpl nám přišlo logické, skuteční muži pracují a mají rádi tekutý chléb,“ řekl obchodní zástupce Pivovaru Ferdinand Václav Vyvadil.

Veletrh Střechy Praha staví na vysoké odbornosti vystavovatelů a jejich přístupu k návštěvníkům. Formou přednášek, diskuzních fór nebo naprosto individuálním přístupem získají zájemci potřebné informace. Součástí veletrhu je Solar Praha, který se zaměřuje na alternativní zdroje energie. Letošní ročník začne ve středu 6. a potrvá do soboty 9. února. Prostory PVA Expo Praha Letňany budou otevřeny od desáté dopolední do šesti večer. Vstupenka stojí sto korun, zdarma to budou mít držitelé průkazu ZTP a skupina studentů. Za polovičku se dovnitř dostanou ti, kteří si vytisknou vstupenku z internetové stránky www.strechy-praha.cz.

28.01.2013
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum