Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Tiskové zprávy     |   Přehled všech článků


Ferdinanda točí v krčmě Starých Hradů v Libáni

Zdroj: Tisková zpráva   

Tajemná hradní atmosféra, kouzlo zašlých časů a středověká krčma. Staré Hrady v Libáni jsou opředené legendami a babskými povídačkami. Mezi ně patří pověst o templářích a jejich údajném pokladu, který je schovaný někde v hradu. Co ale rozhodně nemusíte hledat a co je skutečné, je pivo Ferdinand. Hostinský ho nově točí ve středověké krčmě.

Pivo Ferdinand mohou nově zájemci ochutnat v hospodě Starých Hradů v Libáni. „Doposud jsme Ferdinanda točili převážně v Praze, Středočeském kraji a jedna hospoda je i v Brně,“ říká Václav Vyvadil z obchodního oddělení Pivovaru Ferdinand. Libáňské Staré Hrady mají pro pivovar svou symboliku. V tamních prostorách je údajně busta Františka Ferdinanda d´Este. V místní krčmě hostinský čepuje světlou jedenáctku a v plánu jsou i speciály. „Rozhodně by se nám líbilo, kdyby lidé mohli ochutnat světlou patnáctku, speciál d´Este,“ doplňuje Vyvadil.

Točením benešovského piva na Starých Hradech pokračuje vedení pivovaru v plánu propojit jméno podniku se zajímavými objekty a akcemi. „Máme v názvu korunního prince, a proto hledáme místa, kam by se hodilo,“ potvrzuje předseda představenstva Pivovaru Ferdinand Petr Dařílek. Staré Hrady nabízejí nejenom unikátní historické prostory, ale také právě celou řadu akcí. Majitelé objektu se zaměřili především na děti, pro které je připravený bohatý program. Na nejmenší myslel také Pivovar Ferdinanda. V místní hospodě se osvěží dospělí i jejich ratolesti, a to v podobě nealkoholické limonády Ferdinády.
Obec Libáň se nachází ve středu trojúhelníku Mladá Boleslav – Jičín – Poděbrady. Daleko to nebudete mít ani z Prahy. Vezměte partnery, děti, kamarády. Staré Hrady mají všem co nabídnout. Vychutnejte si skutečné zážitky a zapijte je pivem Ferdinand. Z nejbližších akcí zveme na Valdštejnské slavnosti vína, které proběhnou 13. dubna nebo na květnové Archibaldovy slavnosti pohádek. Vy si dáte pivo a ratolesti benešovskou limonádu.
Pro více informací navštivte: www.starehrady.cz

11.04.2013
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum