Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Tiskové zprávy     |   Přehled všech článků


Pivovar Ferdinand zve na den otevřených dveří

Zdroj: Tisková zpráva   

Ferdinand slaví svátek. Benešovský pivovar se proto rozhodl otevřít brány a zájemcům umožní nahlédnout do výrobního procesu. Milovníci piva Ferdinand jsou zváni 31. května na akci s názvem Sváteční posezení u piva. Areál bude otevřený od 14 do 20 hodin.

Prohlídka areálu, občerstvení, posezení u piva a doprovodný program, který potěší i ty nejmenší návštěvníky. Pivovar Ferdinand se rozhodl oslavit svátek jedné z nejvýznamnějších osobností pivovaru dnem otevřených dveří. „V pátek slaví Ferdinand jmeniny a v sobotu pustíme veřejnost do výroby pivovaru,“ říká Václav Vyvadil z obchodního oddělení Pivovaru Ferdinand. Prohlídky budou probíhat po skupinách patnácti lidí, a to každých třicet minut. „Začneme už ve 14 hodin a skončíme v 18, pak se budeme všichni bavit,“ dodává Vyvadil.

Ne všechny druhy benešovského piva mohou pivaři v hospodách ochutnat. Právě na dni otevřených dveří bude možnost výběru ze široké nabídky pivovaru. Speciály, jako třeba Sedm kulí nebo d´Este, nealkoholické pivo nebo třeba limonádu, to vše se bude pít 31. května v Benešově. Ti, kdo by si rádi odnesli některý ze zdejších produktů s sebou domů, si budou moci pořídit dárkové balení o 7 kusech, tak zvaných „Sedm skutečných“.

29.05.2013


Partnerský odkaz z oblasti telekomunikace:

Víte, že můžete posílat SMS zdarma do všech sítí?Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum