Reklamní banner

Podpořte, prosím, náš server kliknutím na banner našich sponzorů nebo partnerů. Děkujeme.

Dnes je 20. 10. 2021
Svátek má:
každý dobrý pivař!

Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Tiskové zprávy     |   Přehled všech článků


Rockování s Ferdou: zveme vás na hudební zážitek ro(c)ku!

Zdroj: Tisková zpráva   

V sobotu 24. srpna 2013 začíná v řadě již 8. ročník open air festivalu Mnichovické Rockování, který má i letos rozhodně co nabídnout. Na akci se během dne vystřídá na dvou pódiích celkem 19 kapel v čele s legendární hard rockovou kapelou Bonfire z Německa. Stanování bude zdarma a návštěvníci se můžou těšit na pivní speciály skutečného piva Ferdinand z Benešova.

Pokud máte rádi festivaly, přijeďte si za(rock)ovat do Mnichovic u Prahy. Malebné městečko Mnichovice, které se v sobotu převlékne do rockového kabátu, leží jen kousek za Prahou. Cesta vlakem trvá jen 40 minut a autem jste tu po dálnici D1 za půl hodiny.

Festival Rockování je zaměřen výhradně na rockovou hudbu, kterou si posluchači mohou plně vychutnat na travnaté ploše areálu Halašák v Mnichovicích u Prahy. Dalšími účinkujícími kapelami 8. ročníku festivalu jsou kapely Jazz Q Martina Kratochvíla, Torr, Debustrol, Daniel Krob, Harlej, The Snuff, Koblížci, Prowizorium, Kyanid, Bek Ofis, Coolers, ATD, Lola Běží, Serpencia a Clawed Forehead a další.

Festival pro své návštěvníky zajistil v areálu velkokapacitní stany s tzv. pivními sety, kde milovníkům rockové hudby nabídne hned několik speciálů z Pivovaru Ferdinand od světlé a tmavé jedenáctky, po oblíbenou třináctku Sedm kulí nebo světlé 15 ° pivo d ´Este. Na barech bude výběr nealka, včetně Ferdinády, malinovka Pivovaru Ferdinand a klasických festivalových alkoholických nápojů. K jídlu bude na výběr z několika "hotovek", nebude chybět festivalová klasika jako klobásy, párečky nebo burgery. Pokud se rozhodnete na festivalu přespat a cestovat domů až druhý den ráno, stanování je možné přímo v areálu festivalu a je zdarma. K dispozici bude cisterna s vodou a toalety.

Festival Rockování otevře svoje brány už v 9 hodin ráno a samotný konec festivalu pak bude těsně před půlnocí. Vstupenky na Rockování si můžete mimo předprodeje v síti Ticketstream zakoupit i na místě, cena se však liší podle času zakoupení, takže platí: "Když na Rockování, tak na celý den", jak uvedl jeden z organizátorů festivalu Michal Tůma. Nejlevnější vstupenky na místě zakoupíte ještě před 10h ranní za 199 Kč, od 10:00 do 14:00 jedna vstupenka vyjde na 249 Kč a po 14 hodině necháte v pokladně 299 Kč. Nejvýhodnější a nejsnazší variantou je předprodej, na kterém stojí aktuálně celodenní vstupenka 189 Kč včetně poplatků! Ticketstream nabízí on-line prodej a vytištění lístku doma i klasické papírové vstupenky zakoupené na prodejních místech ve více než 100 městech ČR.

Vstupenku můžete také vyhrát, když se zapojíte do soutěže na stránkách pivovaru Ferdinand www.pivovarferdinand.cz. Další aktuální informace k festivalu sledujte na www.rockovani.cz.

20.08.2013
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum