Reklamní banner

Podpořte, prosím, náš server kliknutím na banner našich sponzorů nebo partnerů. Děkujeme.

Dnes je 22. 10. 2021
Svátek má:
každý dobrý pivař!

Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Tiskové zprávy     |   Přehled všech článků


HEINEKEN představil nový výčepní systém domů Jmenuje se The Sub a nabíjí se „torpédem“

Zdroj: Tisková zpráva   

Amsterdam – HEINEKEN představil nový výčepní systém pro domácnosti. Nazval ho The Sub® (Ponorka) a pivo ve speciálních obalech The Torp® (Torpédo) o objemu dvou litrů se do něj doslova nabíjí. Unikátní systém je dílem designéra Marca Newsona, vyrábí ho německá společnost zaměřená na domácí spotřebiče Krups.

HEINEKEN tak opět posiluje pozici na stále rostoucím trhu domácí spotřeby piva. The Sub je totiž uživatelsky vysoce přívětivý, ale špičku představuje i co se týče využité technologie, kvality zpracování a designu. Díky svému chladicímu systému je schopen vychladit pivo před čepováním na 2°C. To pak vydrží čerstvé až 15 dnů. Z jedné náplně si přitom lze načepovat perfektní piva Heineken, italské pivo Moretti Baffo d'Oro, belgický Affligem a pivo s tequillou Desperados. Další značky budou brzy následovat. Designér The Sub, Marc Newson, navíc pro zákazníky připravil i originální sadu sklenic Heineken a luxusní aluminiovou stěrku na pěnu, která neodmyslitelně patří k rituálu servírování tohoto legendárního piva.

Novinka se bude prodávat postupně na několika trzích, přičemž první na řadu přijde Francie s Itálií. V Čechách jsou zatím k dispozici pro domácí využití soudky Draught Keg o objemu pět litrů. Ty jsou vybaveny speciálním tlakovým systémem Sympress, díky čemuž je pivo možné čepovat bez nutnosti využití samospádu. Při správném skladování je u nich navíc garantována kvalita až po dobu 30 dní od naražení sudu. V prodeji jsou Draught Kegy s pivem značky Heineken a Krušovice 12°.

20.11.2013
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum