Reklamní banner

Podpořte, prosím, náš server kliknutím na banner našich sponzorů nebo partnerů. Děkujeme.

Dnes je 20. 10. 2021
Svátek má:
každý dobrý pivař!

Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Tiskové zprávy     |   Přehled všech článků


Startuje předprodej vstupenek na letošní Slavnosti pivovaru Ostravar

Zdroj: Tisková zpráva   

Areál pivovaru se 7. června již počtrnácté otevře milovníkům dobrého piva a hudby.

14. ročník největšího svátku piva ve městě Slavnosti pivovaru Ostravar se letos uskuteční v sobotu 7. června. Příznivci dobrého piva a hudby mají možnost využít předprodeje, který začíná s dvouměsíčním předstihem, v pondělí 7.dubna. Kdo si chce Slavnosti s jistotou užít, neměl by s nákupem vstupenky v předprodeji váhat. Kapacita areálu bude totiž kvůli komfortu návštěvníků omezena. Zároveň lze v předprodeji ušetřit stokorunu na vstupném. Letos pořadatelé opět lákají na zvučná jména interpretů a kapel: Tomáš Klus, Tata Bojs, Mňága a Žďorp nebo Divokej Bill budou hlavními hvězdami na hlavním pódiu. V ceně vstupného bude již tradičně půllitr čepovaného piva Ostravar pro všechny starší 18 let.

Slavnosti pivovaru Ostravar letos proběhnou v sobotu 7. června od 12.00 hodin. Pořadatelé slibují nabitý program a tři hudební scény.

Letošní ročník Slavností bude mít tradiční formát,“ vysvětluje vrchní sládek ostravského pivovaru Roman Richter. „Sedmého června otevřeme v pravé poledne náš pivovar a na 10 hodin ho proměníme ve festivalový areál plný hudby, zábavy a dobrého piva.“ Celkem se během odpoledne a večera objeví na pódiu více než 10 kapel.

Hlavními taháky v nabitém programu budou tentokrát Tomáš Klus, Divokej Bill, Mňága a Ždorp a premiéru si odbydou Tata Bojs. „O Tata Bojs jsme stáli již v minulých letech,“ říká Jan Vošta z organizačního týmu Slavností. „Ale nikdy jsme nenašli společný termín. Jsem rád, že tentokrát to vyšlo. Tata Bojs jsou v dnes jednou z nejlepších českých kapel současnosti.

O loňský ročník Slavností pivovaru Ostravar byl obrovský zájem a poprvé v historii bylo vyprodáno. „Podobná situace může nastat i letos, proto již dopředu avizujeme, že kapacita areálu bude omezena a doporučujeme všem využít předprodeje, který začíná v pondělí 7.dubna. Včasným nákupem vstupenek si návštěvníci nejen zajistí místo, ale i ušetří“ upozorňuje manažerka značky Ostravar Zuzana Cieciotková .Za vstupenku zakoupenou na místě letos návštěvníci zaplatí 350 Kč, v předprodeji až o stokorunu méně. Stejně jako v předešlých letech dostanou dospělí návštěvníci půllitr čepovaného piva Ostravar zdarma. Předprodej přitom bude probíhat paralelně na dvou místech - v ostravských infocentrech a na internetu na portálu www.ticketsforpeople.cz.

Základní informace o akci:

Slavnosti pivovaru Ostravar
Termín: sobota 7.6.2014
Místo: Pivovar Ostravar, Ostrava
Vstup otevřen od 12:00 hod.
Cena zlevněných vstupenek v předprodeji: 250 Kč
Cena vstupenek na místě: 350 Kč
Kapely na hlavním pódiu: Tomáš Klus, Tata Bojs, Mňága a Žďorp, Divokej Bill.

13.04.2014
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum