Pivobraní v Náchodě

Pivofest v Turnově
Chmelařský institut Žatec

Starší články naleznete zde

Článek z kategorie: Tiskové zprávy     |   Přehled všech článků


Kněžínek získal Šumavskou pivní pečeť na hornoplánském September Festu

Zdroj: Tisková zpráva   

Sedm minipivovarů se v pátek a sobotu představilo na hornoplánských pivních slavnostech. September Fest, který se ve městě konal poprvé, přilákal zhruba tisíc návštěvníků, mezi nimiž nechyběli jak místní občané, tak i lidé z celých jižních Čech. Nejvíce piv vytočil českobudějovický pivovar Kněžínek, který si tak z akce odvezl Šumavskou pivní pečeť.

Jsme rádi, že se nám podařilo nastartovat novou tradici. September Fest měl skvělý ohlas. Lidé chválili jak piva, tak i doprovodný program, takže za nás určitě spokojenost,“ řekl Jiří Hůlka, starosta Horní Plané.

Naším cílem mimo jiné bylo prodloužení turistické sezóny, což se podařilo. Jsme rádi, že akci vyhledali i lidé z jiných regionů,“ dodal Luděk Štěpánek, vedoucí místního infocentra.

Akci okořenily různé pivní soutěže. „Například držení pivního sudu nad hlavou. Nejlepší čas měl hornoplánský borec Petr Schönkypl, který vydržel 59 sekund,“ řekl Luděk Štěpánek.

První ročník September Festu měl také svoji oficiální královnu. Tou byla zvolena Marie Štětinová z Horní Plané.

Z kulturního programu obecenstvo nejvíce zaujaly kapely Jiří Schelinger Memory Band, Pub Animals, Heband, Smutný Karel a Windigo. „Musím vyzdvihnout skutečně skvělý zvuk všech koncertů. Výborně vypadala i velká LED obrazovka, která byla přímo na pódiu,“ zmínil návštěvník Miloš Štěpánek.

September Fest organizovalo město Horní Planá společně s Destinačním managementem Lipensko, o.p.s. Na akci se podíleli také místní podnikatelé.

26.09.2014
Reakce na tento článek: Reaguj
Na tento článek zatím nikdo nereagoval. Můžete být první, kdo zareaguje!

Vkládání reakcí bylo dočasně pozastaveno

Doporučujeme: Spojovací materiál. Nabízí široký výběr matice, šroubky, hmoždinky, vruty a další spojovací materiál


 

 

Copyright © 1998 - 2021 Drahomír Míša, designed by Mikebike, code by Kulpa, Otry

Doporučujeme:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and url = ''' at line 1
  • WINE.CZ - vinařský a vinohradnický server - moravské víno - aktuality, diskuse, akce
  • CATFISH.CZ - catfish, sumci, čeledi, potrava, nemoci, fotky, forum